איך זה עובד?

כן, עוד יום עבר. עכשיו יש לך זמן סוף סוף לדאוג לעצמך. המיסטיקנים שלנו זמינים גם עכשיו בשעות הלילה... חשוב לבדוק!


איך מחייגים אל המיסטיקנים?

ניתן להתקשר אל המיסטיקנים שלנו 24 שעות ביממה, מכל טלפון, באמצעות המספר הישיר: 072-2731516. פשוט רוכשים כרטיס חיוג באמצעות כרטיס אשראי וכך שולטים בהוצאה באופן מלא. בני נוער לא יכולים לקבל ייעוץ, השירות מוגבל מגיל 18.

איך בוחרים את המיסטיקן המבוקש?

לכל מיסטיקן באתר יש את השלוחה שלו. לדוגמא: רותי המתקשרת אשפית המטוטלת – שלוחה מספר 549. אחרי שמחייגים אל קו הייעוץ, ניתן להקיש שלוחה זו כדי להגיע מיידית אל המיסטיקן. יחד עם זאת, יש לוודא לפניכן כי המיסטיקן המבוקש זמין לשיחה.

✔ כיצד יודעים אם המיסטיקן פנוי לשיחה ברגע זה?

לצורך ייעול השירות, פיתחנו מערכת ייחודית, אשר מדווחת ללקוח און ליין מי מהמיסטיקנים זמין לקבל שיחה ממש ברגע זה. למעשה, רק אצלנו תוכל לראות און ליין מי זמין. בדף הבית של האתר, יופיעו בחלקו העליון של המסך כל המיסטיקנים הזמינים, כאשר ליד כל מי שזמין תופיע נורה ירוקה מהבהבת. יחד עם זאת, ברגע שנכנסת למיסטיקן שיחה, הנורה נכבית לכל אורך שיחת הייעוץ. כך שיכול להיות מצב בו נורה של מיסטיקן דולקת ואז נכבית לאחר כמה דקות. אנו מספקים
מענה טלפוני 24 שעות ביממה.

מה עושים אם הקו תפוס?

בשל עומסים של שיחות (במיוחד בשעות הערב) לפעמים הקו "תפוס". במקרה כזה, אנו ממליצים לנתק את השיחה, ולחייג שוב כעבור 15 דקות. אם הבעיה חוזרת על עצמה, אנו ממליצים לפעול
לפי הנחיות אלו.

✔ באיזה מיסטיקן כדאי לבחור בפעם הראשונה?

כדי להגיע ישירות אל המיסטיקנים המומלצים, ניתן ללחוץ על שלוחה מספר 1. שים לב! אם זו הפעם הראשונה שלך, מגיעה לך שיחת התנסות בעלות 50 ש"ח בלבד - חייג עכשיו: 072-2731516. 10 דקות ייעוץ מדהימות, בהן יש אפשרות לבחור את המיסטיקן הספציפי שמצא חן בעיניך. כל אחד בוחר מיסטיקן המתמחה בתחום אחר: תקשור, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קלפים, הילינג ועוד.

✔ כמה אנשים מתקשרים כל יום?

מדי יום מאות אנשים (מכל רחבי הארץ) מתקשרים להתייעץ עם המיסטיקנים. שהרי זה היתרון הגדול של השירות שלנו, ניתן להתקשר מכל מקום בארץ וכך לחסוך נסיעות ארוכות, פקקים, המתנה וגם תשלום על חניה וכו'. פשוט מרימים את הטלפון ומתקשרים מהסלון של הבית. כנראה שתקשור בטלפון הינו הצורה המשתלמת ביותר לקבל ייעוץ מקצועי און ליין. לא צריך לתאם מראש עם המיסטיקן ולא חייבים לשלם על פגישה ארוכה (יש גם ייעוצים קצרים של 10 דקות או 20 דקות). כמו כן, ניתן להתייעץ בנושא מסוים עם כמה מיסטיקנים שונים. בצורה כזו תוכל לקבל תמיכה אדירה!

באילו נושאים אנשים מתייעצים?

האמת היא כמעט בכל תחום, כל אחד והנושאים שמטרידים אותו. הרבה לקוחות מתייעצים בנושא אהבה, שכן אהבה היא הדבר שמניע את העולם שלנו: מציאת אהבה חדשה, סגולות לזוגיות, פתרון בעיות בזוגיות, פרנסה, מציאת אהבה, קריירה חדשה, הסרת חסימות אנרגטיות, ביטול עין הרע, בדיקת התאמה אסטרולוגית, תחזית לעתיד, גורלות, פוריות, בעיות בריאות ועוד. התקשר עכשיו!

מה כדאי לעשות כאשר המיסטיקן תפוס?

במידה והמיסטיקן המבוקש נמצא בשיחה, תוכל לעבור מיידית אל מיסטיקן אחר (לא פחות טוב) מאותו התחום. אפשרות אחרת היא לנתק ופשוט להמתין מספר דקות. בד"כ נשתדל לעדכן אותך ברגע שהמיסטיקן סיים את השיחה, באמצעות הודעת SMS.

למה אני לא מצליח לחייג אליכם?

במידה ואתה לא מצליח לחייג אל קו הייעוץ, יש מספר דרכים נוספות לחייג אל המיסטיקנים. אנו מפעילים קו גיבוי עם קידומת 1901 עבור כל הלקוחות. כמו כן, תמיד ישנה אפשרות לשלם באמצעות כרטיס אשראי.
לחץ כאן להסבר

כמה עולה שיחת ייעוץ?

השירות שלנו מאפשר לך להתייעץ מיידית עם מגוון מיסטיקנים מומלצים, שנבדקו אחד אחד. ישנה אפשרות לשלם באמצעות כרטיס אשראי בעלות 9.80 ש"ח לדקה בלבד (או הרבה פחות כי יש הרבה מבצעים). לדוגמא, שיחת ייעוץ של 20 דקות בכרטיס אשראי תעלה 1כעת 150 ש"ח בלבד. למידע נוסף לחץ כאן

איך מתקשרים מחו"ל?

על מנת להתקשר מחו"ל, יש לרכוש כרטיס חיוג. זה המספר לחיוג:
972-72-2731516. יש נושאים בהם לא ניתן להתייעץ בשפה האנגלית. בטח כשמדובר על נושאים אינטימיים או על ייעוץ קבלי. איפה תמצא מומחי קבלה ומיסטיקה בחו"ל? בשביל זה אנחנו כאן. מחכים לך!

✔ משהו עדיין לא ברור?

צוות השירות שלנו ישמח לענות על כל שאלה. תוכל ליצור עמנו קשר באמצעות
טופס יצירת קשר. אנו מאחלים לך ייעוץ מוצלח במיוחד, חיים בריאים והרבה שפע ומזל!

כעת תוכל לבחור את המיסטיקן שלך!


 

תשובות מיידיות – 24 שעות ביממה – התקשרו 072-2731516 - דיסקרטיות מוחלטת!
מאות אלפים כבר הבינו כמה קל להתייעץ עם מיסטיקנים בטלפון! 072-2731516
התקשרו עכשיו לשיחת טלפון שיכולה לשנות את נתיב הגורל! 072-2731516
תשובות מיידיות – 24 שעות ביממה – התקשרו 072-2731516 - דיסקרטיות מוחלטת!
מאות אלפים כבר הבינו כמה קל להתייעץ עם מיסטיקנים בטלפון! 072-2731516
התקשרו עכשיו לשיחת טלפון שיכולה לשנות את נתיב הגורל! 072-2731516
תשובות מיידיות – 24 שעות ביממה – התקשרו 072-2731516 - דיסקרטיות מוחלטת!
מאות אלפים כבר הבינו כמה קל להתייעץ עם מיסטיקנים בטלפון! 072-2731516
התקשרו עכשיו לשיחת טלפון שיכולה לשנות את נתיב הגורל! 072-2731516
צרו קשר עם מיסטיקנים בתחומים נוספים
אתם נמצאים כעת בעמוד שמרכז מומחי מיסטיקה בתחום של איך זה עובד?. אתר 'קו המיסטיקנים' מרכז עבורכם מיסטיקנים מובילים בתחום של איך זה עובד?. כמו שאתם יודעים, איך זה עובד? הינו תחום מיסטי רחב ומרתק במיוחד. התקשרו עכשיו אל המומחים שלנו בנושא איך זה עובד? – ניתן להתקשר 24 שעות ביממה, מכל מכשיר טלפון. שירות 'קו המיסטיקנים' הינו שירות איכותי ואמין, עכשיו תורכם להתקשר!
ורוד - הבית של המיסטיקנים של ישראל
24 שעות זמינים בשבילך! חייגי ממש עכשיו מכל טלפון 072-2731516